Transport

Jak (ve zkratce) vypadá převoz modulárního domu

Modulární domy jsou stavěny ve výrobní hale a na určené místo jsou přivezeny už hotové. Převáží se pouze v noci, protože se je to nadrozměrný náklad. Domek v našem výrobním závodu naložíme těžkotonážním jeřábem na nízkoprofilový návěs a převezeme na Váš připravený pozemek. Tam bude čekat také jeřáb, který domek zase z návěsu složí a přesune ho na připravený základ. Doba uložení je různá, ale pokud se nevyskytnou potíže, neměla by přesáhnout 2 hodiny.

Výška nákladu se pohybuje okolo 4 metrů, je tedy nutné naplánovat cestu tak, aby se kamion vyhnul nízkým mostům nebo podjezdům.

Přibližné ceny transportu z našeho výrobního závodu do vybraných lokalit

Finální ceny budou dohodnuty podle konkrétních parametrů zakázky

Brno

32000 Kč bez DPH

České Budějovice

29000 Kč bez DPH

Hradec Králové

24000 Kč bez DPH

Jihlava

28000 Kč bez DPH

Karlovy Vary

20000 Kč bez DPH

Liberec

26000 Kč bez DPH

Olomouc

35000 Kč bez DPH

Ostrava

45000 Kč bez DPH

Pardubice

24000 Kč bez DPH

Plzeň

21000 Kč bez DPH

Praha

21000 Kč bez DPH

Ústí nad Labem

24000 Kč bez DPH

Zlín

38000 Kč bez DPH

Jak je to s jeřábem

Aby na Vašem pozemku mohl být dům složen, je potřeba mít tam přistaven jeřáb. Vzhledem k tomu, že je nutná velká součinnost majitele pozemku s firmou zajišťující pronájem a obsluhu jeřábů, je potřeba, aby si jeřáb zajistil majitel pozemku sám napřímo. Ale protože si uvědomujeme, že jeřáb člověk neobjednává několikrát do měsíce, pomůžeme Vám s tím. Pokud nenajdete firmu poskytující jeřáb svépomocí, nebo chcete využít naší pomoci již od začátku, lze využít naši partnerskou firmu Hanyš, kterou rádi pro její spolehlivost doporučujeme. Na místě bude samozřejmě dozorovat náš tým, aby byl domek usazen správně.